Svečiuotasi Ignalinos rajono VVG

2021 metų lapkričio 18 dieną ŽRVVG „Vilkauda” atstovai svečiavosi Paliesiaus dvare, tradicinėje kasmetinėje šventinėje konferencijoje „Maži darbai didelių pasiekimų pradžia“, kurioje susirinko Ignalinos rajono vietos veiklos grupės nariai, vietos pareiškėjai, projektų dalyviai ir svečiai. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė bei padėką už veiklumą Ignalinos rajono VVG išsakė ir LŽRVVGT bei ŽRVVG „Vilkauda” valdybos pirmininkas Algimantas Gylys.

Nors visi, kas rengia ir įgyvendina projektus, stengiasi burtis bendrai veiklai ir gerinti gyvenimą savo kaimo vietovėje nusipelno didžiulės pagarbos ir padėkos, visgi buvo apdovanotos labiausiai pastebimos, ryškiausios iniciatyvos. Šiemet nominuota net 12 aktyvių bendruomenių, įmonių, asmenų.

Per pastaruosius metus gerokai įsibėgėjo Ignalinos rajono VVG Vietos plėtros strategijos įgyvendinimas – jau baigti 33 projektai, sukurtos 26 darbo vietos. Įgyvendinti 3 tarptautinio ir 1 tarpteritorinio bendradarbiavimo projektai.

Vakaro metu organizuota ir viktorina apie LEADER metodą ir VVG/ŽRVVG. Renginio metu veikė projekto dalyvių, bendruomenių gaminių parodėlė, puikią atmosferą sukūrė atlikėjas Liudas Mikalauskas, kuris nustebino ne tik žaisminga komunikacija, bet ir žiniomis apie VVG veiklą ir vietos projektus.